ויזה ללאוס

ויזה ללאוס

איך מוציאים ויזה ללאוס?

ויזה ללאוס ניתן לבקש בשגרירות של לאוס בבנגקוק שבתאילנד, שזהו היעד הנפוץ ביותר שממנו מגיעים. בנוסף לכך, ניתן לקבל את הויזה באותו היום של הגשת הבקשה אם מוסיפים כסף או לכל היותר תוך ארבעה ימי עסקים. עלות הוצאת הויזה ללאוס היא בממוצע כ-1000 באט והויזה תקפה לשלושים ימים בלבד. כמו כן, אפשר לבקש בקשה לויזה ללאוס גם בקרב המדינות השכנות שלה: הונג קונג, ינגון, פנום-פן, הודו(ניו-דלהי) ועוד.

ישנם מעברי גבול יבשתיים בלאוס בהם ניתן לקבל ויזה באותו הרגע. אבל במקרה זה עלות הויזה מאוד יקרה וגם תקפה רק עבור חמש עשרה ימים לכל היותר. כדאי ומומלץ לדעת מראש מהם מסלולי הטיול המתוכננים בלאוס ובהתאם לתכנן את האופציה הטובה ביותר כדי להוציא ויזה. לעמוד תכנון מסלול בלאוס לחץ כאן.

מומלץ וכדאי להגיש בקשה לויזה בבנגקוק כי שם הויזה תקפה למקסימום ימים שניתן עבור מטיילים וזה שלושים ימים לכל היותר. כמובן שאם מדובר במקרה שבו צריכים ויזה ללאוס עבור שבועיים לכל היותר אז אפשר לקבל ויזה במעברים היבשתיים באותו הרגע. יש לבצע שיקולים כלכליים ונוחים ביותר עבור כל מטייל בצורה אישית. כמובן שהכי כדאי לבחור בדרך הנוחה והקלה ביותר בהתאם למסלול הטיול התוכנן ללאוס.

 

ויזה ללאוס