מקומות מומלצים לסילבסטר

מקומות מומלצים לסילבסטר

"איפה הכי טוב לבקר בסילבסטר?"
"איפה המסיבות הכי טובות לשנה החדשה?"

המקומות הכי שווים לחגוג את הסילבסטר:

פונטה דל אסטה, אורוגוואי

ברוכים הבאים לעיר היוקרה של אורוגוואי!(ואולי אפילו ביבשת הלטינית כולה).
העיר שוכנת על קו החוף, ומאופיינת בבתים יפים ועשירים במיוחד, אל מול אווירה צעירה ותוססת לאורך כל השנה. סצינת המסיבות חזקה מאד, אך בערב השנה הראשונה צפו לפסטיבל של ממש, בליווי זיקוקים וחגיגות עד הבוקר.

ואל פראיסו, צ'ילה

את עיר הגראפיטי הקטנה הזו, שמהווה אתר מורשת לאומי של אונסק"ו, שוצפים כ-2 מיליון כדי לחגוג את השנה החדשה במופע הזיקוקים הכי גדול ביבשת. יותר מ25,000 זיקוקים, הפרושים על פני 40 ק"מ של קו חוף ונורים מספינות במשך חצי שעה ארוכה, מאירים את העיר המקסימה באורות אדירים שישאירו אתכם פעורי פה. שימו לב ❤ שאתם תופסים נקודת תצפית טובה מספיק על מנת לחזות בפלא הזה.

ריו דה ז'נרו, ברזיל

כשמדברים על מסיבות, חגיגות והרבה שמח, אי אפשר שלא להזכיר את אחת הערים הכי אהובות בעולם. רבבות אנשים גודשים את העיר על מנת להשתתף בחגיגה הגדולה של השנה החדשה. השתדלו להגיע לאיזור קופהקבאנה, ותזכו לצפות במופע זיקוקים גדול על החוף, ביחד עם החום הברזילאי המפורסם. אפילו לקוד הלבוש יש משמעות – הברזילאים ידועים במסורות ובתרבות העמוקה, ולבישת לבן מסמלת שלום ומזל. אתם יכולים גם ללבוש ירוק שמסמל בריאות טובה או אדום שמסמל רומנטיקה, רק אל תלבשו שחור או שתסבלו משנה רעה במיוחד.

חגיגות הסילבסטר בריו דה ז'ניירו.

בואנוס איירס, ארגנטינה

הבירה הארגנטינאית, המונה כ-10 מיליון תושבים, היא אחת הערים הכי גדולות ותוססות בדרום אמריקה. העיר מציעה חגיגות מרשימות בכל השנה, על אחת כמה וכמה בסילבסטר עצמו! בעיר מופע זיקוקים ענק, שהכי טוב לצפות בו מפוארטו מאדרו. מומלץ גם להצטרף לפסטיבל ה"פורטניו" האותנטי בשכונת ריקולטה, ולחבור למסיבות המשוגעות בשכונת פאלרמו עד שהשמש זורחת. לא לשכוח ללבוש תחתונים ורודים! בעיר מסורת שלבישת תחתונים אלה תזכה אתכם בהמון מזל לשנה שתבוא.

קרטחנה, קולומביה

בירת רצועת החוף הקאריבי בקולומביה, היא מוקד אורבני גדול שבערב השנה החדשה נכנס לקצב מטורף! לצד מופע זיקוקים גדול על הים, תחוו את הצד המשפחתי והחם במיוחד של הקולומביאנים, שפותחים כיסאות ברחבי העיר ופרושים ביחד עם משפחתם וחבריהם כדי לחגוג את השנה החדשה. למי שרוצה לחגוג עם הקצב הקולומביאני המפורסם, צריך לבקר באחד ממועדוני הלילה במרכז ההיסטורי של העיר ולרקוד עד עלות השחר. אין ספק שאת ערב השנה החדשה בקולומביה הקאריבית לא תשכחו לעולם. מבחינת מסורות, שימו לב❤ שאתם לוקחים מזוודה או תיק ומתחילים לרוץ איתם הכי מהר שאתם יכולים-זה יבטיח שתמשיכו לטייל גם בשנה הקרובה.

חגיגות נעימות!

וככה זה נראה בואל פאראיסו