חמש סיבות לטייל לבד

חמש סיבות לטייל לבד

"זה לא מפחיד?" "זה לא מבאס ומשעמם להגיע למקומות לבד?" "איך מסתדרים רק אתה עם עצמך?"

אם השאלות האלה מטרידות גם אתכם, שווה לעבור על הכתבה הבאה !

1 – לומדים את השפה המקומית! בין אם זו ספרדית, אינדו או פורטוגזית, כשאתם לבד אתם ביותר אינטראקציה עם המקומיים, ובכך אתם רוכשים כישורי שפה!

2 – לומדים עצמאות אמיתית – כשאין לך אף אחד מלבד עצמך, אתם מקבלים אחריות עליכם ברמה שתפתיע אתכם. לאט לאט, עולה הביטחון, ואתם תרגישו שאתם סומכים על עצמכם יותר. "אם אין אני לי מי לי".

3 – בחירה מוחלטת לגבי כיוונים ומסלולים – חבר'ה, אתם מטיילים לאיפה שאתם רוצים, לכמה זמן שאתם רוצים, ועם מי שאתם רוצים. חופש מוחלט בבחירת ההתקדמות ומתי, אי תלות באף אחד. תענוג. כי פשוט אין צורך להתפשר.

4 – הכרת תרבויות ואנשים מכל העולם – נכון שזה יכול לקרות בכל צורת טיול, אבל הטיול לבד מביא אותך לסיטואציות של לחפש אינטרקציות וקשרים חברתיים, אתם תשאפו לזה גם אם לא תשימו לב, זה יבוא בטבעי. תרגישו יותר ידידותיים ומזמינים, ותמצאו את עצמכם יושבים בכיף עם חבורה שכל אחד מחור אחר בעולם, שומעים כמה גדול הגרנד קניון בארה"ב, ואיזה עונה הכי טוב לבקר באוסטרליה, ובאיזה גיל השוודים מאבדים את הבתולים.

5 – בגלל ההרפתקה – כן, נשמע מצחיק, אבל כשתמצאו את עצמכם מול הפחדים הכי גדולים שלכם, בעולם כל כך גדול ושונה, לבדכם(!!!), תגלו על עצמכם דברים גדולים. תרגישו שולטים לגמרי ובאותו זמן גם לא שולטים בכלל. תחוו זווית מהטיול שהיא שונה, מתוסבכת וקשה, אבל חבר'ה, הכי מעניין בעולם.

לטייל לבד, זה קודם כל לפגוש את עצמך.

בשורה התחתונה, מאד מומלץ לא להימנע מזה. יכול להיות שלטייל ככה יצא מדהים יותר ממה שאתם מדמיינים
עם זאת עדיין, שווה מאד לגוון. התחלת לבד? תחשוב לטייל עם עוד אנשים וגם בחבורות מדי פעם. רק עם ישראלים? תנסה לדבר גם עם ההם מצרפת. יכול להיות שתהיו חברים טובים ויהיה לך בית שני בפריז.

והכי חשוב, עופו על הטיול שלכם !