ויזה לקמבודיה

ויזה לקמבודיה

איך מוציאים ויזה לקמבודיה?

קמבודיה נמצאת באזור האחריות של מדינת תאילנד. אזרחים ישראלים אשר רצים לטייל בקמבודיה צריכים לקבל אישור כניסה לקמבודיה לפני שהם מגיעים לקמבודיה. כמובן שניתן להיכנס לקמבודיה רק עם אישור הכניסה למטיילים שאינם תושבי מדינת קמבודיה. המקומות בהם ניתן לבקש אישור כניסה לקמבודיה עבור אזרחים ישראלים הם בשגרירויות קמבודיה בשלושת המדינות: ויטנאהם, לאוס ותאילנד. יתר על כן, נין לבקש אישור כניסה לקמבודיה בזמן מעבר גבול יבשתי לקמבודיה וגם בשדה התעופה של קמבודיה. חשוב לציין כי מבחינה בריאותית רמת הרפואה בקמבודיה מאוד נמוכה.

לכן, צריך לבצע הערכת תכנון האם באמת כדי לטייל בקמבודיה כאשר ישנם סיכונים רפואיים ידועים מראש. במקרה חירום רפואי מומלץ להגיע לבנגקוק שבתאילנד לאחד מבתי החולים המרכזיים על מנת לקבל טיפול רפואי ברמה גבוהה ומתקדמת. כמו כן, כמובן שמומלץ לבצע חיסונים בארץ טרם הנסיעה לקמבודיה למטרות טיול. כמו כן, בקמבודיה נפוץ מאוד גניבות מתיירים וצריך לשמור על כללי זהירות כאשר מטיילים לבד. לכן- מומלץ תמיד לטייל עם עוד אדם ולא לבד. כמו כן, דרך נוספת בה ניתן להנפיק ויזה לקמבודיה היא באמצעות האינטרנט. הויזה לקמבודיה תקפה לתקופה של שלושה חודשים ושלושים יום.

ויזה לקמבודיה

תכנון טיול וויזה לקמבודיה

חברת אמיגוס מעניקה שירותי יעוץ ומידע אודות כל מה שצריך לדעת לפני הטיול לקמבודיה. מידע מקיף ונרחב על הטיפים הכי שווים, מזג האוויר ועונות מומלצות לטיול, תהליך הוצאת ויזות, דרכי תחבורה, מסלולים מומלצים לטיול, אטרקציות, מסעדות שוות, מקומות לינה מומלצים, פסטיבלים, מסיבות, אירועים מיוחדים ועוד.

חברת אמיגוס תשמח לסייע לכם במגוון רחב של נושאים לפני הטיול וגם במהלך הטיול. כמו כן, ניתן למצוא שותפים מטיילים לטיול, ולתכנן תוך כדי שיתוף פעולה מסלולים בהתאם לצרכים ולבקשות של המטיילים וכמובן גם בהתאם לאופי הטיול הנדרש. בקמבודיה תוכלו לראות טבע ונוף יוצאי דופן ומסלולי טיולים עם דרגות קושי שונות. וכמובן גם לטעום מהאוכל המקומי המיוחד בעל טעמים שונים וצבעוניים.  צרו קשר עוד היום עם חברת אמיגוס לקבלת פרטים נוספים.

יש לכם שאלות גם לגבי ויזה להודו ? תוכלו ליצור עמנו קשר ונענה לכם על כל שאלה בנושא.