תכנון מסלול | סרי לנקה

כרטיס המועדון שחוסך לך כסף בטיול!

הקדמה

סרי לנקה היא ה"טיפה" של הודו. האי ידוע כעשיר בחופים שמושכים גולשים מרחבי הגלובוס, נופים טרופיים מיוחדים שמשלבים ג'ונגלים וחופים, ותרבות בודהיסטית מרתקת ועשירה – עם מגוון מנזרים, שיעורי יוגה ומדיטציה. המחיר הממוצע הוא בין 4,000₪ ל₪6,000, שההפרש מתבטא מהמקום בו תטוסו למדינה (הטיסות מהודו הן הזולות ביותר).

מסלולים אפשריים

מסלול מלא: נחיתה בקולומבו > ווליגמה > מיריסה > ארוגם ביי > אלה > נוארה אליה > קנדי > סיגריה > דמבולה > טרנקומלי ואופוולי > קולומבו.

פירוט יעדים

קולומבו [2 ימים]

קולומבו היא עיר בעלת היסטוריה מרהיבה, אדריכלות מרשימה, בתי קפה ומסעדות על כל גוניהם, מלונות יוקרה או הוסטלים, שווקים, חנויות, אתרי מורשת ותרבות, רחובות סואנים, מוזיאונים וחיי לילה מגניבים.

ווליגמה [3-7 ימים]

ווליגמה היא היעד הטוב ביותר לגולשים מתחילים. גם כאן האטרקציה המרכזית היא הגלישה ולכן רוב התיירים שיבחרו לשהות בסמוך לחופי ווליגמה יהיו עסוקים בשיעורי ואימוני גלישה.

הגעה – נסיעה של 3 שעות מקולמבו ברכבת.

מיריסה

כפר דייגים קטן בדרומו של האי. המטיילים בעיקר אוהבים את השקט ושלווה ובעיקר את העובדה כי זהו מקום מצוין לגלישת גלים. תוכלו ללון לאורך חופיה בגסטהאוסים יוקרתיים או צנועים יותר המתאימים לתרמילאים, לסעוד במסעדות המתמחות טובות ולהנות מהשקיעה המדהימה.

• הגעה – כ-20 דק נסיעה מווליגמה.

 

ארוגם ביי [5 ימים]

בארוגם ביי' יש שילוב של חופי גלישה רבים, בילויים ומסעדות, וכן הספארי 'יאללה'. רוב התיירים המגיעים לכאן משקיעים בשיעורי גלישה ובאימון יומי על ביצועי הגלישה שלהם, אך אפשר למצוא כאן גם חיי לילה ומסיבות ומקומות נחמדים שאפשר להסתובב בהם במהלך היום.

• הגעה – מהכפר אלה ניתן לקחת אוטובוס ל-monragale בשעה ומשם להמשיך בנסיעה בת 3 שעות באוטובוס. מארוגם ביי ניתן לחזור ישירות לקולומבו על בסיס אוטובוס.

5% התפריט לא כולל משקאות אלכוהוליים.
מסעדה חדשה ממש מעל להוסטל ביץ' ברייק סרף הוסטל.
10 אחוז הנחה
מרכז צלילה מקצועי ומנוסה לצלילה בטוחה ומהנה
5 אחוז הנחה על השיעור
שיעורי יוגה אסאנה עם המדריכה הפופולארית דוואקי
10% הנחה על כל הטיפולים
מרכז טיפולי שמנוהל על ידי דר' מוסמך שלמד מעל 6 שנים ועם ניסיון של 20 שנים
10 אחוז הנחה
מלון נהדר וכייפי ממש קרוב לחוף. מתאים בעיקר לזוגות צעירים
5 אחוז הנחה
גסטהאוס ומסעדה ותיקים ומושקעים בעיירת הנופש אלה

תכנון טיול