מזג אוויר בקוטה

מפת קוטה

בקרוב

 מידע כללי

רקע

קוטה היא עיר בדרום מזרח ראגסטן, היא העיר השלישית בדירוג האוכלוסין במדינה. בעברה היתה לחלק מהמלכה הראג'פוטית ששלטה באזורים רבים בראג'סטן.

ממוקמת על גדות נהר הצ'אמבל ומהווה מרכז מסחר בתחומי המזון והטקסטיל והינה מרכז תעשייה חשוב.

העיר העתיקה הצליחה לנווט את דרכה דרך ייצור כמקלים, חיטה ודשנים והפכה לעמוד התווך של התעשייה, מעיר עתיקה לחזית המודרניזציה.

תיירות ותרבות

כעיר תעשייתית, היא הומה, צפופה וגדולה. אך למרות זאת עדיין ניתן למצוא קסם במקום זה, העיר מוכרת ברחבי העולם בזכות הפאר האדריכלי שבעיר, בזכות מערות שהתגלו כפרהיסטוריות, בזכות עולם אומנותי מרהיב, מבצרים בלתי חדירים, ארמונות עצומים, תעלות מים יפות, חיות בר אקזוטיות וכמובן את נהר הצאמבל הגדול והפלאי.

אטרקציות בטבע

ספארי סירות בין תנינים- בעיר אטרקציות רבות, מטיילי קוטה חובבי האקסטרים והטבע יכולים להגיע לאגם צאמבל, לספארי הסירות, באזור מסוים באגם גדלים להם בשלווה תנינים באגם, ניתן לקחת סירה על הנהר ולשוט בין התנינים.

מקדש שיווה וטיול יום- למטיילים חובבי התרבות המקומית והטבע יוכלו להגיע למקדש האל שיווה, לאורך הדרך תראו מפלי מים טבעיים מדהימים, צוקים סלעיים ירוקים ונוף פלאי.
שימו לב- יש להימנע מללכת למקום לבדכם, המקום שומם ומרוחק ותמיד עדיף ללכת בקבוצה למקומות שכאלה.

מטיילים עם

לינה

לפניכם רשימת שירותי לינה מומלצים המתעדכנים כל הזמן!

חיפוש מלונות ב-Booking.com

טיפים

Garadia Mahadev Temple

מקדש מפואר ביותר היושב על נוף מטורף, המקדש הוא מקדש ראווה בלבד.

המקדש ממוקם על יד הנהר המשווה לו מראה נשגב ולא יאומן. אל המקדש צריך לנסוע כי הוא מעט מרוחק מן העיר, אך הנסיעה שווה את הנוף הבלתי נשכח אליו אתם תיחשפו בהגיעכם. אם חיפשתם מקום לשבת בו בתוך הטבע הפראי, לצלילי המים עם נוף פשוט משוגע, זהו המקום בשבילכם אל תפספסו.

Jagamandir Palace

הארמון ממוקם בלב אגם סאגר גגמאנדיר, נבנה באבן חולית אדומה ביופי מעודן ובחן רב. הארמון פתוח לקהל המבקרים וניתן להגיע אליו באמצעות הסירות השטות באגם.

Seven Wonder Park

פארק המפורסם בכל העולם בו מוצגים העתקים מדויקים מיניאטוריים של כל שבעת פלאי עולם. מיני ישראלי הגרסה העולמית, כך שגם אם לא יצא לכם להגיע לכולם לעת עתה ניתן להסתפק במודלים איכותיים וייחודים ביופיים של פלאי העולם, בניהם – מגדל אייפל, הפירמידות, הטאג מאהל וכדומה.

מזג אוויר

תחבורה ומעברים

ערים בקוטה