קרנטקה

מפת קרנטקה

ברוכים הבאים לקרנטקה

בקרנטקה המפתיעה תיווכחו לגלות שהגעתם לאלפי קילומטרים של חופים מהממים, שמורות טבע בל-נגמרות, שדות רחבים, גבעות ירוקות, אגמים יפייפיים, ביצות, מישורי שדות אורז וסוואנות מדבריות.

המון של פילים וקופים המקפצים בין הריסות המקדשים, ג'ונגל המעורבב בים המעורבב בג'ונגל ומהעבר השני פתאום תפתיע אתכם התרבות המערבית המתקדמת המתבטאת בהיי-טק, בניינים, עסקים ותקשורת מפותחת המשולבת בתוכה. בין היתר תוכלו לראות, גם המון קניונים ושווקים- כמו כן גם המון עשירים.

רוחניות על צד החומריות – זוהי בעצם קרנטקה. הסטייט בו הן אכן מתקיימות זו לצד זו.

יעדים מומלצים בקרנטקה

עוד יעדים מומלצים

Advertisement

אסור לפספס

תכנון טיול

מידע כללי

כללי

בקרנטקה המפתיעה תיווכחו לגלות שהגעתם לאלפי קילומטרים של חופים מהממים, שמורות טבע בלתי נגמרות, שדות רחבים, גבעות ירוקות, אגמים יפיפים, ביצות, מישורי שדות אורז וסוואנות מדבריות.

המון פילים וקופים המקפצים בין הריסות המקדשים, גונגל המעורבב בים המעורבב בג'ונגל ומהעבר השני פתאום תפתיע אתכם התרבות המערבית המתקדמת המתבטאת בהיי-טק, בניינים, עסקים ותקשורת מפותחת המשולבת בתוכה.

בין היתר תוכלו לראות, גם המון קניונים ושווקים- כמו כן גם המון עשירים. רוחניות על צד החומריות – זוהי בעצם קרנטקה. הסטייט בו הן הכל מתקיים זה לצד זה.

גיאוגרפיה

קרנטקה ממוקמת למעשה בחלקה הדרומי של יבשת הודו הענקית, וגובלת במהרשטרה מצפון, בגואה מצפון מערב, בטאמיל נאדו מצפון מזרח, בקרלה מדרום מערב, ובאנדרה פראדש ממזרח. גבולה המערבי הוא חופי האוקיינוס ההודי.

עיר הבירה היא בנגלור, שהיא אחת הערים המודרניות והמפותחות ביותר בהודו ושטחה של קרנטקה הוא פי 9 משטחה של ישראל.

סקירה כללית