דלהי

מפת דלהי

ברוכים הבאים לדלהי

דלהי, בירת הודו הצפופה והמרתקת, בת 16 מליון התושבים, היא הרבה יותר משדה התעופה וה'מיין בזאר' – ששמו, אגב, Paharganj וזה השם שמוטב שתאמרו לנהגי המוניו, שהרי עם כל הכבוד, יש יותר מבזאר מרכזי אחד בדלהי.

רובע פהארגאנג', המיין בזאר, הסמוך גם לתחנת הרכבת ניו-דלהי, הוא אכן האזור המומלץ ללינה בתקציב נמוך. באזור זה, תמצאו את כל שירותי התיירות הרלוונטים לכם. הדלהי ישנם אתרים, מונומנטים, מקדשים, שווקים ועוד בכמויות מסחררות, בין אלו ישנן שכונות רבות ושונות באופיין, כולל מספר רבעים יוקרתיים.

מסעדות טובות? קניונים? קניות מכל סוג ובכל מחיר? מבנים מדהימים? יש הכל בדלהי, בירת מאמא אינדיה, וסתם שתדעו- העיר בעלת זיהום האויר הגבוה ביותר בעולם והיא שווה הרבה יותר מלילה אחד!

יעדים מומלצים בדלהי

עוד יעדים מומלצים

Advertisement

אסור לפספס

שוק המיין בזאר

שמעתם על המיין בזאר או בשמו המקומי paharganj כמקום מלחיץ או מזוהם, אך יש הרבה מאוד מעבר לזה.

במיין בזאר ניתן לראות הרמוניה מושלמת בין המוני ההודים שעוברים לבין החיות ברחוב וכלי התחבורה שמתמרנים בין לבין- מחזה מרהיב בפני עצמו.

במיין בזאר ניתן לרכוש סחורה מכל הסוגים החל מבגדים מסורתיים דרך חנויות תבלינים ועד חנויות אלקטרוניקה.

שער הודו

שער הודו הוא מונומט המהווה אנדרטת ניצחון ל-85 אלף חיילים הודים שנהרגו במלחמות השונות בהם הודו השתתפה. מקום יפה ומטופח עם מדשאות רחבות ונחל העובר בניהם.

מקדש הבהאים

בשמו המקומי Bahai Temple.

מקדש המעוצב בצורת לוטוס, הפרח הלאומי של הודו. למקדש תשע כניסות משבילים שונים וביניהם בריכות נוי עם השתקפות המבנה המיוחד.

המקדש מהווה מקום מושבם של מתפללים רבים ללא אוריינטציה של דת ואמונה.

תכנון טיול

מידע כללי

כללי

דלהי, בירת הודו הצפופה והמרתקת, בת 16 מליון התושבים, היא הרבה יותר משדה התעופה והמיין בזאר' – ששמו, אגב הוא Paharganj וזה גם השם שמוטב שתאמרו לנהגי המוניות, שהרי עם כל הכבוד, יש יותר מבזאר מרכזי אחד בדלהי.

תיירות

רובע פהארגאנג, המיין בזאר, הסמוך גם לתחנת הרכבת ניו-דלהי, הוא אכן האזור המומלץ ללינה בתקציב נמוך. באזור זה, תמצאו את כל שירותי התיירות הרלוונטיים לכם.

בדלהי ישנם אתרים, מונומנטים, מקדשים, שווקים ועוד בכמויות מסחררות, בין אלו ישנן שכונות רבות ושונות באופיין, כולל מספר רבעים יוקרתיים.

אזורים ואטרקציות

אזור אחד, שכדאי לציין הינו Old Delhi ושוק צנדי צ'וק [Chandi chowk], זהו השוק הגדול ביותר בכל אסיה. על מנת לראות את הצד האותנטי של העיר, מומלץ לבקר בחלק זה של העיר וכמובן לשמור טוב על הארנקים שלכם.

בסמוך, תוכלו לראות את המבצר האדום [Red Fort] המפורסם.
מסעדות טובות? קניונים? קניות מכל סוג ובכל מחיר? מבנים מדהימים? יש הכל בדלהי, בירת מאמא אינדיה.

סתם שתדעו – העיר בעלת זיהום האוויר הגבוה ביותר בעולם והיא שווה הרבה יותר מלילה אחד!

סקירה כללית