פארק צ'יטואן

מזג אוויר בפארק צ'יטואן

מפת פארק צ'יטואן

ברוכים הבאים לפארק צ'יטואן

יעלה בקרוב

 מידע כללי

עלות השהייה בשמורה

הפארק, הינו גונגל עצום המהווה בית למאות ואפילו אלפי חיות ביניהם כ-50 סוגי יונקים שונים, כמו גם סוגים נכחדים, פילים, צבאים, תנינים, טיגריסים, צבועים וגאוות הפארק הקרנפים- הקרנף ההודי הנכחד והקרנף האפריקאי. בנוסף, פארק מאות של מיני ציפורים, עשרות מיני פרפרים, כ-45 מיני זוחלים ודו חיים.

לאלו שמנסים לחסוך

הגעה- במהלך הטיול והמחיר אינו נראה להם משתלם או לחילופין מחפשים יותר גמישות במהלך הטיול, מומלץ להגיע אל הפארק עצמאית, אך תזכרו שתצטרכו לדאוג לכל האטרקציות, הלינה והארוחות גם כן באופן עצמאי.

לינה- אם כבר מדברים על לינה, דעו שבתוך הפארק המלונות מוגדרים כמלונות יוקרה'. ניתן למצוא חדרים ובונגלו בכפר סוהרה שבשולי הפארק במחירים המתאימים לכל כיס.

דגש

במידה והחלטתם ללכת על חבילת בילוי בפארק, ודאו מה כולל המחיר- לרוב, התשלום בכניסה לשמורה, בחוות גידול הפילים וחציית הנהר לא כלול במחיר המקורי.

מטיילים עם

לינה

לפניכם רשימת שירותי לינה מומלצים המתעדכנים כל הזמן!

טיפים

שעות מומלצות לטיולי גונגל

שעות הבוקר המוקדמות הן המומלצות ביותר לסיורים בגונגלים, לכן כדאי לצאת לשיטוטים בשמורה החל משעות הזריחה.

מזג אוויר

תחבורה ומעברים

טיסה

לממהרים ובעלי התקציב, ישנה אפשרות לקחת טיסה של כחצי שעה מקטמנדו.

אוטובוס

ניתן לקחת אוטובוס תיירים או אוטובוס מקומי מקטמנדו בנסיעה האורכת בין 6-7 שעות או מפוקרה בנסיעה של 6 שעות. בתום הנסיעה מגיעים לכפר סוהרה, בו מחכים הנציגים של המלונות השונים שבקרבת הפארק.

נסיעה דרך סוכנות טיולים

ניתן להזמין חבילת בילוי בספארי של הפארק דרך סוכנויות טיולים בערים הגדולות, בחבילה ניתן לכלול גם את מחירי הנסיעות. ודאו מה כולל המחיר מפני שישנן עלויות שלרוב לא כלולות בחבילה כמו חציית הנהר והכניסה לשמורה.

ערים בפארק צ'יטואן