טה-קק

מזג אוויר בטה-קק

מפת טה-קק

 ברוכים הבאים לטה קק

טה קק עיירה קטנה בדרום לאוס, גן עדן לחובבי אופנועים וחובבי הטבע.

טה קק מושכת אליה אופנוענים וחובבי אקסטרים,מאחר והיא ביתו של לופ האופנועים המפורסם, שנחשב לאחד ממסלולי הטבע העשירים בדרום מזרח אסיה.

במסלול הלופ תמצאו מערות רבות, שאחת מהן עצומה כ'כ שהסיור בא מתקיים בסירות, נהרות מדהימים ומסלולי נסיעה יפים מאוד.

לופ האופנועים אורך 4 ימים והוא כולל לינה בכפרים בדרך.

 מידע כללי

כללי

העיירה לא מצטיינת בהיצע סחורות מסביר לתרמילאי, לכן מוטב לאזור סבלנות לקראת מקומות אחרים בהמשך הטיול [אם אתם מדרימים ואף מגיעים לקמבודיה מומלץ לשמור את הקניות לסיאם ריפ ואם מצפינים בלאוס יש שוק לילה נפלא בלואנג פראבנג].

מטיילים עם

לינה

לפניכם רשימת שירותי לינה מומלצים המתעדכנים כל הזמן!

חיפוש מלונות ב-Booking.com

טיפים

כדאי להגיע?

זוהי לא העיירה המעניינת ביותר בלאוס והסיבה שהיא מושכת אליה תרמילאים רבים היא לופ האופנועים המדהים, במידה ולופ זה לא מעניין אתכם או שאינכם מרגישים מיומנים מספיק בנהיגה על אופנוע-אולי שווה לוותר על ביקור בעיירה לטובת הקדשת זמן רב יותר במקומות אחרים במדינה בפרט או ביבשת בכלל.

מזג אוויר

תחבורה ומעברים

אוטובוס מויאנטיין

תוכלו לקחת אוטובוס אשר יוצא לעתים יחסית תכופות בעלות ממוצעת של 80000 קיפ [תלוי באיזה סוג אוטובוס מדובר, למשל מינואן של תיירים עולה יותר], עבור הדרך ההפוכה קיימות אפשרויות רבות כולל אוטובוס לילה והמחירים דומים [ממוצע 80000 קיפ]. אורך הנסיעה הוא מינימום 7 שעות [תלוי בתנאי הדרך,עצירות].

אוטובוס מפאקסה

הנסיעה מפאקסה אורכת בסביבות 7 שעות בעלות ממוצעת של 70000 קיפ. אוטובוסים מגיעים כל שעה החל מ7 וחצי בבוקר ובאופן עקרוני כמעט כל אוטובוס שנוסע צפונה מפאקסה עוצר בטה-קק לכן מומלץ לברר בתחנה. המחירים והתדירות דומים גם עבור הדרך ההפוכה.

הגעה לבנגקוק

כאן יש שני אפשרויות מרכזיות, טיסה בעלות יחסית זולה או אוטובוס לעיר Nakhon Phanom וממנה אוטובוס לילה לבנגקוק.

ערים בטה-קק