סנטיאגו דה קובה

מזג אוויר בסנטיאגו דה קובה

מפת סנטיאגו דה קובה

ברוכים הבאים לסנטיאגו דה קובה

סנטיאגו דה קובה היא עיר גדולה בקובה.

סנטיאגו מציעה למבקריה ביקור בכיכר המהפכה המפורסמת, מוזיאונים רבים בניהם גם מוזיאון הרום, המרפסת שממנה נאם קסטרו, קתדרלות מרשימות, פסלים ענקים, בתי קפה, מסעדות, מועדונים של הופעות חיות ומוסיקה קובנית, מבצרים ותצפיות.

 מידע כללי

רקע

למרות היותה של סנטיאגו דה קובה עיר גדולה, תחום הקניות בה לא גדול בהרבה מאשר בערים הקטנות שבקובה. הקניות הטובות ביותר הן בעיקר של מוצרי אומנות ועבודות יד, וכמובן הרום והסיגרים.

רום

במפעל הרום שבעיר ניתן לטעום ולקנות בקבוקי רום, סיגרים ועוד מספר מזכרות. באזור הכיכר Parque Céspedes נמצאות מספר חנויות, כאשר ביניהן ניתן גם למצוא חנויות מוסיקה עם דיסקים של מוסיקה קובנית.

מטיילים עם

לינה

לפניכם רשימת שירותי לינה מומלצים המתעדכנים כל הזמן!

טיפים

יחס המקומיים

סנטיאגו דה קובה היא עיר בטוחה מאוד כמו בכל רחבי קובה. המקומיים אדיבים ומסבירי פנים, אך יחד עם זאת מומלץ לשמור על כללי זהירות בסיסיים.

הסתובבות בשעות הלילה

מכיוון שמדובר בעיר גדולה ולעתים המועדונים ממוקמים באזורים מרוחקים או מבודדים, מומלץ לא להסתובב לבד במיוחד בשעות הלילה, ולא להסתובב עם ציוד יקר ערך.

תרמיות

כמו ברוב הערים בקובה, גם בסנטיאגו דה קובה נתקלים בלא מעט חינטרוס' [ציידי תיירים]. אנשים אלו מנסים לעזור בתמורה למשקה או תמורה כספית אחרת. גם כאן מומלץ להתעלם או לסרב בנימוס.

מזג אוויר

תחבורה ומעברים

מסלול מומלץ

מי שמעוניין לטייל בצד המזרחי של קובה, ניתן לבצע את הנסיעות באמצעות אוטובוסים או מוניות. מומלץ להזמין מונית או להגיע לטרמינל האוטובוסים כאשר שם מחכים נהגי מוניות. הנסיעה במונית עורכת פחות זמן וניתן לסגור את הנסיעה במחיר דומה למחיר הנסיעה באוטובוס.

מי שמעוניין להגיע להוואנה ולצד המערבי של קובה, מומלץ לבצע זאת באמצעות טיסה פנימית אשר עורכת כשעה וחצי [בערך 130 דולר]. משך הנסיעה בין סנטיאגו דה קובה להוואנה הוא כ-17 שעות.

שדה התעופה Antonio Maceo International Airport

שדה תעופה בינלאומי אשר נמצא כ-7 קמ מהעיר. שדה תעופה מפעיל קווי טיסות פנימיים [הוואנה, ואראדרו, אולגין, ברקואה], וגם מספר טיסות בינלאומיות [מדריד, פריז, רומא, קנדה].

אוטובוסים

טרמינל האוטובוסים של החברה Viazul נמצא מול כיכר המהפכה.

מסנטיאגו דה קובה להוואנה – האוטובוס יוצא בשעות: 00:30, 6:30 ו-16:00. עלות הנסיעה היא כ-51 קוק.

מסנטיאגו דה קובה לטרינידד – משך הנסיעה באוטובוס הוא כ-12 שעות. האוטובוס יוצא בשעה 19:30 והנסיעה עולה כ-33 קוק.

מסנטיאגו דה קובה לקמאגווי – האוטובוסים שיוצאים להוואנה וטרינידד עוצרים בקמאגווי. עלות הנסיעה היא כ-18 קוק ומשך הנסיעה הוא כ-7 שעות.

מסנטיאגו דה קובה לברקואה – משך הנסיעה באוטובוס הוא כ-5 שעות. האוטובוס יוצא בשעה 8:00 והנסיעה עולה כ-15 קוק. [קיימת גם נסיעת לילה אשר יוצאת ב1:50].

ערים בסנטיאגו דה קובה